Zengin bir koleksiyon oluşturmak, kaliteli kumaşların, titiz ellerde usta dikiş teknikleri ile harmanlanması; kreatif tasarımların moda tutkunlarında vücut bulması. Biz buna Perfetto’nun Gömlek Dünyası diyoruz. Markamızın anlamı gibi, bir bütünü oluşturan her parçadaki mükemmellik tutkusu 1995 yılında markalaşma serüvenine götürdü Perfetto’yu.

Tasarım, arge ve üretim merkezi İstanbul olan firmamız; dünya trendleri ile senkronize ve inovatif bir yaklaşım ile müşterilerine yenilikçi ve trendsetter ürünler sunmayı marka kültürü haline getirmiştir. Bu felsefe sayesinde yakaladığı başarı, firmamızın üretim hacmini genişletmeye zorlamıştır. 2014 yılında Sivas’ta 3500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu son teknoloji ile donatılmış yeni fabrikamız ile ülke ekonomisine verdiğimiz katkı ve işgücü, 200 çalışana yükselmiştir. Yıllık üretim kapasitemiz 500.000 adet gömlek 50.000 adet pantolon olarak arttırılmıştır.


Yakaladığı satış başarısı ve müşteri talepleri Perfetto kalitesini pantolon alanına taşımaya zorladı ve firmamız 2012 yılında pantolon koleksiyonu ile müşterilerine sunduğu ürün gamını genişletti. Marka bilinirliği ve satış ağı noktasında 20 yıllık serüveni göz önüne aldığımızda; iç piyasada 60 il ve 100 den fazla satış noktası, yurt dışında 14 ülke ve 45 satış noktası ile Perfetto kalitesi müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.
Markalaşma yolundaki başarı ve artan talep perfettonun online satış sitesi kurmasını ve tüm türkiyeye Perfetto kalitesini sunabilmesini zorunlu kılmıştır. Markamız orta vade de Türkiye ve dünyadaki satış ağını güçlendirmek ve online satış yatırımı ile marka bilinirliği ve ulaşılabilirliğini arttırmayı planlamaktadır.
Uzun vade planlarımız, altyapı ve arge çalışmalarımız ise; Perfetto markasının mükemmelliyetçi yaklaşımını tam bir koleksiyon tasarımı ile tüm erkek moda severlerin beğenisine sunmak, trend takip eden değil trend yaratan bir marka olmayı hedeflemektedir.